Termékleírás

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

Gyártó

SMTE

Gyártó Cikkszám

PTB3830-553CW-LC/PC+

Leírás

Egyetlen mód Modul KÉTIRÁNYÚ SFP 1,25 G 10km TX1490 / RX1310nm.

Általános Leírás

Típus

Átviteli Távolság

Átviteli Közeg

Átviteli Hullámhossz

Csatlakozó Típusa

Átviteli Sebesség

Üzemi Feszültség

SFP

10 km

Egyetlen mód Modul

1490/1310nm

EGY LC

1.25 Gb/s

3.3 V

  • Modell Száma: PTB3830-553CW-LC-PC+
  • Márka Név: SMTE
  • Állapot: Új

  • Csomag Méret: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)
  • Készülék Típus: darab
  • Csomag Súlya: 0.08kg (0.18lb.)

SKU: e9193
Theone6211
2018-02-07
5/5
First time I ordered an item - in several days it turned out it was out of stock so my order was cancelled. However second time was successful. The seller even offered me a discount and was fast and helpful in his replies.

Kapcsolódó termékek

Ingyenes szállítás

Világszerte szállítás

24/7 támogatás

fent Szolgáltatás

Moneyback

Vissza Árfolyam

Ajándékok

Bónuszok