Termékleírás

1 Leírás

Alkalmazása az átlátszó optikai kábel csatlakozó rendszer, főleg a telepítés a család, lehet egyszerűsíteni a konstrukció feltételeinek, de nem befolyásolja a lakberendezés hatása.

2 Funkció

Alacsony beiktatási vissza reflexiós veszteség

Jó exchangeability

Jó Tartósság

Magas hőmérséklet stabilitás.

Kiváló Minőségű, Szabványos PC/UPC/APC Polírozás

Szabvány: IEC B Osztály

3 Patch Kábel Műszaki adatok Elem PC UPC APC Vizsgálat Hullámhossz (nm ) 1310nm&1550nm beiktatási Max (dB) 0.25 Vissza Veszteség (dB) 50 55 60

3D Szemüveg: Elem UPC APC Φ0.125mm Φ0.25mm Φ0.125mm Φ0.25mm-es Körzetben Görbe(mm) 7~25 10~25 5~12 Apex Offset(um) ≤50 Szál Magasság(nm) 0.5-re Polírozás Szög(°) 8±0.3

4 Hogyan Használjuk:

  • Csatlakozó típusa: FC/UPC
  • Kompatibilis: Személyre Szabott Márkák
  • Csatlakozó-End1: FC/UPC
  • Csomagolás: 5db per nagy poli táska
  • kábel típusa: Simplex
  • Optikai Típus: Egyetlen Mód(G657A2)
  • Elem Hossza: 15m
  • Kábel Méret: 0.9 mm
  • Kábel Anyag : Átlátszó kábel(TAC) Nylon
  • Csatlakozó-End2: FC/UPC
  • Márka Név: CICVCHC
  • Kábel Színe: Átlátszó
  • Hossza: 15m
  • Modell Száma: PT01-007

  • Készülék Típus: Csomag
  • Csomag Méret: 12cm x 12cm x 5cm (4.72in x 4.72in x 1.97in)
  • Csomag Súlya: 0.3kg (0.66lb.)

SKU: e332

Kapcsolódó termékek

Ingyenes szállítás

Világszerte szállítás

24/7 támogatás

fent Szolgáltatás

Moneyback

Vissza Árfolyam

Ajándékok

Bónuszok